Borówiec to nowoczesna, prężnie rozwijająca się podpoznańska miejscowość, należąca do gminy Kórnik. Coraz więcej ludzi uznaje to miejsce za idealne do zamieszkania. Jak powszechnie wiadomo, wraz ze zwiększaniem się liczby mieszkańców czy natężenia ruchu, wzrasta również zapotrzebowanie na różnorodne produkty i usługi niezbędne do wygodnego i przyjemnego życia.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz potrzebom borówieckiego rynku (który tworzą również miejscowości sąsiadujące np. Robakowo, Kamionki, Mościenica), stworzyliśmy Centrum Borówiec – zgodne z obecnymi trendami miejsce, w którym mieszkańcy mogą lokalnie nabyć towary i skorzystać z różnorodnych usług koniecznych w codziennym życiu. Warto podkreślić, że tworząc Centrum Borówiec bardzo mocno postawiliśmy na kompleksowość obiektu – aby szeroki wachlarz sklepów i punktów usługowych pozwolił mieszkańcom załatwić wszystkie sprawy w jednym miejscu. Pomoże w tym z całą pewnością obszerny parking, który jest do dyspozycji klientów.


Na terenie bezpośrednio sąsiadującym z dyskontem Biedronka (największej sieci sklepów spożywczych), przy ulicy Głównej, nieopodal ronda Skrzyneckiego powstał dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni ok. 2000m2. Na parterze znajdą Państwo 15 lokali handlowo-usługowych, na piętrze zaś powstało około 12 lokali usługowych i biurowych. Warto wspomnieć, że na parterze powstał również jeden lokal przystosowany pod gastronomię – spełniający rygorystyczne wymogi dotyczące tego typu usług.


Szczegółowe informacje o lokalach na wynajem znajdziecie Państwo w zakładce „Lokale na wynajem” Budynek jest zaprojektowany „bez barier” tak, aby w całości był dostępny dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie lokale na parterze nie mają progów i jest możliwość podjechania do nich wózkiem. Na piętro oprócz schodów, będzie można wjechać windą, która ułatwi dotarcie do lokali osobom niepełnosprawnym, seniorom i rodzicom z dziećmi w wózkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.